E diel, Janar 13, 2019

SMARTPHONE

OnePlus 3

Deri më tani është pritur njoftimi për lançimin e OnePlus 3 ndërkohë që së fundmi është bërë e ditur data e saktë e prezantimit...

KORPORATA

Huawei padit Samsung

Huawei ka paditur rivalin e saj të teknologjisë Samsung mbi pretendimet se patentat e saj janë shkelur. Korporata kineze tha se ishte duke paditur...

INTERNET

street-view makina

“Street View” është programi i hartëzimit i gjigantit amerikan të teknologjisë “Google”, që u mundëson përdoruesve të tij përmes një kompjuteri, telefoni inteligjent apo...

KOMPJUTERA

Fondacioni Raspberry Pi zbuloi sot një kompjuter të ri me çmim të ulët, i quajtur Pi Zero. Ky kompjuter kushton vetëm 5 dollarë. Veçoritë e...
app vetemtech

JEMI DHE KËTU

3,810FansaLike
4Abonentë+1
539NdjekësitNdjek

POSTIMET E FUNDIT

OnePlus 3

Deri më tani është pritur njoftimi për lançimin e OnePlus 3 ndërkohë që së fundmi...
Huawei padit Samsung

Huawei ka paditur rivalin e saj të teknologjisë Samsung mbi pretendimet se patentat e saj...
street-view makina

“Street View” është programi i hartëzimit i gjigantit amerikan të teknologjisë “Google”, që u mundëson...
facebook-messenger group call

Facebook ka lançuar veçorinë e re të thirrjeve në grup tek aplikacioni i saj për...

Një raport i fundit i gjigantit amerikan të teknologjisë thotë se Apple përfitoi pak më...

Aplikacioni për shpërndarjen e fotografive njoftoi se ka zgjeruar kanalin Explore në aplikacion, për t’i...

iPhone janë një ndër telefonat më të preferuar dhe më të përhapur në botë, por...

Apple do të vazhdojë uljen e prodhimit të iPhonëve deri në fund të muajit qershor,...

Smartphoni më i ri HTC M10 mund të duket familjar nga jashtë por është koha...

Facebook ka krijuar një veçori të re për aplikacionin e saj në pajisjet iOS për...